Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SEÇMECE FIKRALAR

YazarMesaj
M@nYAq

M@nYAq

SEÇMECE FIKRALAR Empty
MesajKonu: SEÇMECE FIKRALAR   SEÇMECE FIKRALAR Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:22 pm

Zeki müren le aşçı

Bi gün Zeki Müren bi televizyonda Yemek Programına
katılmış.....Neyse Konuşup tartıştıktan sonra Sıra Yemekleri yemeye gelmiş....Zeki Müren yemekten bi kaşık almış....yemeğin tadı adamın damağında kalmış....Sormuş Aşçıya.....

-------- Pardon bunun içine ne kattınız? Enfes olmuş da
------------ Sana Koydum (bildiğimiz margarin)

Tabi zeki müren Bozuntuya verdirmemiş Aynen şu Cevabı yapıştırmış...

----------Hım....O zaman türkiyedeki Bütün aşçılara söyleyelim de Onlar da SANA KOSUN...

Pisiklet İsterem

--------------------------------------------------------------------------------

Diyarbakır'da Şehmus okula gelir, tabii bizim Şehmus ilkokul talebesi, ama her tarafı yara bere içinde, hoca sorar, "Şehmus oğlum ne oldu sana", Şehmus der, "Babam dövmiştir". Hoca sorar, "Niye oğlum", "Valla bilmiyom hocam akşam evde yatıyık biraz sonra babamın sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de yok buba uyumadım diyrem oda geliy beni doviy." Bunun üzerine hoca, bak Şehmus bu gibi durumlarda uyumasan da ses etmemek lazımdır der. Şehmus kafa sallar eve gider, ertesi gün okulda Şehmus daha fena dövülmüş olarak gelir. Bunu gören hoca merakla gider yanına ; "Şehmus ne oldi kim yapti" der. Şehmus der ki "Bubam yapmıştır." "Niye Şehmus ne oldi", Şehmus anlatır. "Hocam akşam evde yatıyık biraz sonra yine babam in sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e Veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de uyumadım ama hiç ses etmedim. Bunun üzerine anam ile bubam bir gıpraşmaya başladiler anlamadım ne oliy biraz sonra anam dedi ki, la ihsan ben geliyom, bubam da haticem ben de geliyom dedi ben de ula nereye gidiyonuz ben de Geliyom dedim... hoca derki; oğlum bunlar anne baba, gider gider gelirler. Sen hiç bozuntuya verme. Uyuyo gibi yap. peki demiş Şehmus. Ertesi gün bir bacak kırık. " Bu sefer ne oldu? " der hoca. Hocam, dediğin gibi yapmişem. Hiç ses çıkarmamişem. En son bubam anamın arkasına geçti, "ben çocuk isterem, ben çocuk isterem!" diye bağırmaya başlayınca; ben de fırsat bu fırsat demişem. Geçtim bubamın arkasına, " Ben de bisiklet isterem !!!! ""

HESAPLAŞMIŞ OLURUZ
bir gün temel ile dursun yolda yürür iken dursun temele
-YA TEMEL BENİM GÖZÜM SENİN KARIDA Very Happy sen alamanyaya gittiğinde ben senin karını hamile bıraksam tepkin ne olur?
dursun temelin kızarıp bozaracğını sanır ve biraz korkar.
ama temel gayet kendinden emin bir şekilde hiç kızmadan şunu söyler
-- HİÇÇÇÇ SENİN KÜçÜK OĞLAN VARYA BAKKALDAN DEĞİL BENDEN İDİ SADECE HESAPLAŞMIŞ OLURUZ
der....Very Happy:D:D
https://pursaklar.yetkin-forum.com
M@nYAq

M@nYAq

SEÇMECE FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: SEÇMECE FIKRALAR   SEÇMECE FIKRALAR Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:24 pm

yeniçeri ağası --------------------------------------------------------------------------------

Sarhoş bir yeniçeri ağası bir gün dolaşırken bir Yahudi'yi görmüş hemen üstüne atlamış.
"Siz İsa'yı öldürdünüz!!" diye..
Yahudi panik içinde
"Ama efendim o 1.500 yıl önceydi" demiş..
-Yeniçeri ağası;
"Napiim ben yeni öğrendim" demiş.

neresi

--------------------------------------------------------------------------------

Devamlı içen bir adamı rica minnet camiye götürmüşler. Hoca başlamış anlatmaya :
-Bir yer vardır ki orada, zengin fakir ayrımı yoktur. Dertli giren neşeli olur. Oraya giren herkesin gönlü ferahtır.Bilin bakalım, burası neresidir?
Adam yanıt vermiş :
-Neresi olacak, meyhane...

hakem

80'li yılların sonların bir beşiktaş-boluspor maçı sırasında hakem
beşiktaşın net 2 golünü vermez, boluspora havadan bir penaltı verir.
maç çığrından çıkmıştır. beşiktaşlılar neredeyse sahayı terketmeyi düşünürler.
boluspor 2. golü de atar.
metin tekin santrayı yapmaz bekler. hakem düdüğü bir daha çalar,ama metin
hala topa dokunmaz.
-hakem, "metin neden başlamıyosun, bak kart çıkartırım" der.
-metin cevap verir: "hocam sahanıza geçin de başlayalım"

Laz sahilde yürürken bir şişe bulur. Merak edip mantarını çıkarınca birden içinden bir cin çıkar ve :
- Beni kurtardın. Üç dilek hakkın var.
- Cebimde param hiç bitmesin.
Cin parmağını şıklatır. Laz elini cebine atar, para doludur. Bütün parayı çıkarıp tekrar sokar, yine para doludur. Laz ikinci isteğini düşünür :
- Bir şişe rakım olsun ama hiç bitmesin
Cin parmağını şıklatır ve Laz'ın önünde bir şişe rakı belirir. Laz şişeyi açar ve yere döker ama şişeyi doğrultur doğrultmaz yine dolmuştur. Bir daha döker ve şişe yine dolar. Bunun üzerine:
- Bu şişeyi çok sevdim. Bir tane daha istiyorum
M@nYAq

M@nYAq

SEÇMECE FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: SEÇMECE FIKRALAR   SEÇMECE FIKRALAR Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:26 pm

taksi

Bardan çıkan sarhoş rastladığı ilk kasketli adama öfkeyle çıkışır:

-Derhal bana bir taksi çağır bakayım.Der...
Ardından "Bana bakin" der adam ve ekler:

-Ben taksi şoförü değil, gemi kaptanıyım.

Sarhoş gülümser:

-Ne var yani? Öyleyse bir gemi çeviriver...

delimisin_?_

Delinin biri bir gün balkondan aşağı olta sarkıtmış, yoldan geçen biriyse adama sormuş:
- Kaç balık tuttun?
Deli ise adama:
- Deli misin be adam! Burada balık ne arar.

medya

Temel bir gün hamama gider. Herkesin üzerinde peştemal vardır ama Temel'in üzerinde bir gazete kağıdı sarılıdır. Temel'e sorarlar:

"Temel hayırdır niye peştemal değilde gazete kağıdı?"

Temel cevap verir:

"Oğlum medya her şeyi büyütüyor..."

hepsi eriyor

Deli, kahveye girdiğinde soluk soluğaydı.Boş bir masaya oturup ocağa seslendi;
- Bana bir çay !
çay geldi , şekerleri atıp karıştırdı.Garsondan yine şeker istedi. Onları da atıp karıştırdı,yeniden istedi.Garson;
- Sekiz şeker koydun çaya ,dedi şaşkın şaşkın,
- Koydum ama , işte görüyürsun, hepsi eriyor..
Misafir
Misafir

SEÇMECE FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: SEÇMECE FIKRALAR   SEÇMECE FIKRALAR Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 6:15 pm

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

SEÇMECE FIKRALAR
1 sayfadaki 1 sayfası